Iso 22000:2018 Geçiş semineri 4 Mayısta Maslak Warmhouse Otelde Olacak

Iso 22000 namı diğer HACCP
Gıda Mühendislerinin can evi, tehlike analizleri ve kritik kontrol noktalarının tespiti ile başlayan gıdanın tüketicilere güvenli ulaşmasını sağlayan büyük buluş…
Teknolojinin gelişmesiyle güvenli gıda yönetim sistemi olan İso 22000 için tesislerin güncel kalabilmeleri için 2018 versiyonuna geçişlerini gerçekleşmeli.

Hali hazırda gıda işletmecilerinin iso22000 sistemine adapte ettikleri tesislerinde sadece gıda güvenliği sağlanmıyor. Tüm aşamaları kontrol altında tutan bir sistem olduğu için, ekonomik katkısı da büyük oluyor. Kısaca düzen işi kolaylaştırıyor, gereksiz iş gücü kaybı ve gereksiz ham madde ve mamul kayıplarının da önüne geçiyor.

Tüketicilerin aldıkları üründe İSO22000 ibaresine dikkat etmeleri de gerekiyor. TÜRK-AK akreditasyonu ile alınmış iso2200 sertifikasına sahip bir gıdayı güvenle tüketebileceğinizin teminatını meslektaşlarımız verebiliyorlar.Hali hazırda önceki versiyonlarda iç denetçi sertifikasına sahip meslektaşlarımız da bu çalıştay gibi seminerlere katılarak sertifika versiyonlarını güncellemeliler. Aynı zamanda işyerleri de İso2200 sistemlerini 2018 versiyonuna güncellemeliler.

Bu çalıştayın amacı da bu noktada devreye giriyor. GÜncellemenin nasıl ve hangi aşamalarla yapılacağı, sistem gereksinimlenrinin hangi düzeye getirilmesi gerektiği anlatılacak.

VeriCert’den Ferit Arıcı bu organizasyona katılım için 130 TL+KDV olarak beyan etti. Katılım ve detay bilgi için görselde bulunan iletişim yolları kullanılabilir.