Gıda Profesyonelleri Derneği’nden Anlamlı Eğitim

FSSC 22000 GIDA GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ VER.5 BİLGİLENDİRME EĞİTİMİ (ONLİNE) (2 GÜN)
İsmailÇağanYaşayacak
(Eğitimimiz, SMA Hastası İsmail Çağan’ın tedavisine destek amaçlı sosyal sorumluluk projesidir.)

FSSC 22000, tedarik zincirinde ISO temelli, güçlü ve uluslararası kabul görmüş Küresel Gıda Güvenliği Girişimi (GFSI) onaylı bir standarttır.

FSSC 22000; geniş çaplı kabul gören Gıda Yönetimi Sistemi Standardı ISO 22000 ile sektöre özel Ön Gereksinim Programı (PRP) ve FSSC’ nin belirlediği ek gereklilikler temelinde geliştirilmiştir.

Kimler Katılabilir?

Standardı uygulamada sorumluluk alan tüm beyaz yaka çalışanlar, sorumluluk ve yetki verilen gıda profesyonelleri, üst ve orta düzey yöneticiler, gıda güvenliği ekip üyeleri, gıda denetçileri vb.

Online Eğitim Tarihi ve Süresi Nedir?

26-27 Aralık 2020 (Cumartesi ve Pazar günü olarak 2 gündür)
Saat: 09.00-17.00 / Eğitim Zoom Programı üzerinden online olarak yapılacaktır.

Eğitmen Kimdir?

Edibe AYDOĞ
Gıda Güvenliği Baş Denetçisi

Nasıl Başvuru Yapabilirim?

Bu tip spesifik kalite yönetim sistemi eğitimlerinin az sayıda katılımcı ile verilmesi geçerli iken bu eğitimimizin katılımcı sayısının gönüllülük esaslı sosyal bir proje olması nedeniyle yüksek tutulması amaçlanmaktadır. Eğitime katılım üst limiti 100 kişi ile sınırlandırılmıştır.

Eğitime ön kayıt başvurusu ve eğitim hakkında ayrıntılı bilgi almak için https://www.gidaprofesyonelleri.org sitemizde yer alan formu doldurmanız gerekmektedir. Eğitime katılım için ön kayıt zorunludur.

Katılımcılara eğitim sonrasında katılım sertifikası sunulacaktır. Eğitimimiz Zoom Uygulaması üzerinden gerçekleştirilecektir. Kayıt yaparken yaşadığınız sorunlarınız veya diğer sorularınız için bilgi@gidaprofesyonelleri.org mailimize her zaman yazabilirsiniz.